ladies fitness facebook

Reference

„Se Zuzkou jsem začala trénovat v únoru 2013. Na začátku všeho byla snaha zpevnit celé tělo a něco shodit s ohledem na několikrát „pocuchané“ kolenní vazy. Po vstupní konzultaci, diagnostice a poradě v oblasti jídelníčku jsme se pustily do práce. Cvičení se Zuzkou se brzy ukázalo jako velice účinné a komplexní, takže jsme se začaly vídat 2x týdně. Díky jejímu individuálnímu přístupu a cílenému a smysluplnému tréninku se dnes nejen nebojím zatěžovat svoje koleno tak, jako dřív, ale v létě jsem se poprvé neschovávala a nehrbila na plovárně s přáním, ať mne, panebože, nikdo nevidí. V takové kondici, jako pod jejím vedením jsem nikdy předtím nebyla. Na hodiny s ní se těším, protože nejen, že mám pocit, že to, co děláme, má smysl a pořádně se zapotím, ale díky její povaze a přístupu mě těší, že se někým takovým můžu setkávat.“
Jana K.


„Mým přáním bylo oslavit půlkulaté 55. narozeniny uběhnutím půlmaratonu. Dostala jsem tip od přátel na trenérku, která mně určitě na takovou akci svědomitě připraví. Díky Zuzce jsem ho nakonec absolvovala 2x. Zuzka mě vzala do parády a ušila mi trénink na míru. Trpělivě vysvětlovala proč a jak, a protože je velmi precizní, nezbylo mi než cvičit pod jejím dohledem minimálně na 100 %.
A tak se stalo, že po několika měsících spolupráce jsem „ dala“ 21,95 km na běhacím pásu ve fitku jako generálku a 4 týdny poté stejnou vzdálenost „naostro“ v rámci Pražského půlmaratonu.
Narozeninové přání jsem si splnila a u pravidelného cvičení už zůstala. Do fitka chodím pravidelně (tam bych dříve dobrovolně nikdy nevstoupila), a cítím se báječně. Odešly problémy s počítačovými zády, „myší nemoc“ pravé ruky od počítačové myši, kupuji menší konfekční velikost a hlavně lépe zvládám pracovní stres.
Navíc jsem „objevila“ potraviny jako kuskus, otruby, kukuřičné, hrachové , pohankové a rýžové vločky či syrovátku a zjistila, že chutnají.
Navzdory mému věku se pravidelný pohyb několikrát týdně stal nedílnou součástí mého života.“
Dáša


"Zuzka je skvělá a trpělivá fitness instruktorka. Oslovil mě nejen její přístup a zdravý náhled na věc ale i pozornost a trpělivost se kterou sleduje moje cvičení a neuniknou jí ani jedna vytažená ramena nebo špatně vytočené lokty. Začala jsem svalovou diagnostikou a teď spolu formujeme problematické partie. Trénink mi sestavila na míru, poradila s jídelníčkem a výsledkem je, že s ní cvičím už čtvrtý měsíc a přidala jsem si víkendové lekce zdokonalování plavání. Zuzka je moje osobní sladká trapička:)"
Šárka


"Se Zuzkou jsem se potkal v posilovně, kde jsem ji měl možnost několikrát vidět "v akci". Její přístup se mi líbil a tak jsem si řekl, že když už se sebou něco dělám, tak bych to mohl zkusit dělat alespoň správně/pořádně. Slovo dalo slovo a od té doby jsme se vídali dvakrát týdně. Velice ochotně mi ve všem vyšla vstříc a nikdy nebyl problém se na něčem domluvit. Nejdřív jsme si popovídali na téma, čeho bych chtěl docílit a co očekávám. Na základě toho mi sestavila dva tréninkové plány, které jsme potom trénovali. Nutno řícti, že Zuzka je rovná a fér, takže když se člověk nesnaží a flinká, tak mu pěkně od plic vynadá, ale na druhou stranu zasloužená pochvala stojí za to. Když jsem někdy přišel s tím, že mám tuhle nebo támhle pocuchaný nějaký svalík, poradila mi, jak ho správně protáhnout a uvolnit a nějaké komentáře ohledně mého způsobu stravování se taky našly. Na naše setkání jsem se vždycky těšil a rozhodně se ještě těšit budu."
Radek


"Proč cvičit právě se Zuzanou Palmovou na Palmovce?
Protože to umí. V cestovkách a jinde jsem už zařazen jako 50+. Do posilovny jsem chodil cvičit již dříve. Tedy jsem si to myslel, že cvičím. Jednou se mi dostalo rady, že bych přeci jen měl na to jít přes cvičitele. No a doporučení jit k Zuzaně. Následoval vstupní test mé kondice. Věděl jsem sám, že to se mnou není nejlepší a obavy se i potvrdily. Následovalo postupné rozcvičování. Sympatické na tom bylo to, že se cvičení zaměřovalo na partie, svaly, které to potřebovaly. Cílené cvičení. Žádné „tady uděláte dvacet dřepů, tady zvednete 30 kg, tohle 50x“. Pravidelný dohled na správné držení těla, správné dýchání, postupné zatěžování tak, aby to tělo poznalo, ale přežilo. Každá lekce byla trochu jiná. Mezi námi dámy, slečny, pánové, nebojte se zeptat, proč ten cvik dělat zrovna takhle. Taky jsme mnohdy dospěli k tomu, že bude vhodnější třeba jiný postoj při cviku.

Prostě pohoda, ale mokré tričko. Zuzanka, což bylo po nějaké době již oslovení, Vás prožene, ale i pochválí, poradí i jak správně jíst. Co dodat nakonec. Moje zkušenost praví. Opravdu nejde naučit cvičit za dvě nebo tři lekce. Není to obchodní tah. Těch deset lekcí, které budete mít po vstupním „testu“ před sebou je minimum. Cvičíte řadu cviků. Má na to dobrý manuál. Teprve když jím projdete, zjistíte kolik cviků s Vámi dělá, co jste se naučili."
Igor 55


"Od té doby co jsem poznala Zuzku, a začala s ní cvičit, uplynuly asi tři měsíce, ale mám pocit, jako bychom se znaly mnohem déle. Tréninky mi sestavila přímo na míru a musím říct, že výsledky jsou vidět jak po stránce fyzické, tak i psychické. Z posilovny si odnáším nejen propocené triko, ale i dobrou náladu, čistou hlavu a nadšení do dalších sportovních aktivit (kterým jsem dříve až tak neholdovala). Protože Zuzka dokáže člověku vlít do žil chuť cvičit a něco se sebou dělat!

Ps. : Jestli ještě váháte, zda to zkusit nebo ne, rozhodně vám radím jít do toho! Ten pocit, kdy na svém těle objevíte sval, o kterém jste dříve neměli ani tušení, opravdu stojí za to! A pochvala od Zuzky, když se vám podaří zvládnout techniku, o které jste také dřív neměli tušení, je ještě lepší!"
Anička